2014 Çin Takvimi

12 Kasım 2013 Salı, 22:43
2014-cin-takvimi-manset
Hamile kaldıktan sonra tahminler başlar. Kız mı erkek mi diye. Oysa birçok kişiye göre 2014 Çin takvimi ile artık...

Hamile kaldıktan sonra tahminler başlar. Kız mı erkek mi diye. Oysa birçok kişiye göre 2014 Çin takvimi ile artık gebelikteki cinsiyeti belirlemeniz mümkün. Bu elbette bir çılgınlık dediğinizi duyar gibiyiz. Ama sadece masum olan bir tablada yer alan günleri denemek çok da büyük bir olay olmasa gerek.

Eğer sizin de gerçekten cinsiyet takıntınız varsa ve çocuğunuzun kız ya da erkek olmasını arzu ediyorsanız bu Çin takvimi 2014 yılına bakabilirsiniz. Orada yer alan yaşları ve aylara göre hareket ediyor ve o ayda hangi cins var ise birlikteliğinizi o aya denk getiriyorsunuz.
Elbette hangi gün hamile kaldığınızı bilmiyorsunuz ama Çin takvimi 2014 ay ay bölündüğü için koca bir ay istediğiniz cinsiyet için hamilelik denemeleri yapabilirsiniz. Gerçekten olumlu olacak mıdır bilinmez ama hiç kimseye zararı olmayan u yöntemi kullanmanın bir zararı olmayacağı kesin.

Bu sebeple sizlerde takvime bakın yaşınızı bulun ve cinsiyet isteklerinize göre uygulamaya başlayınız. Umarız hem içinizden geçen cinsiyet hem de size hayırlı olacak bir evlada sahip olursunuz.

2014 yılı çin takvimi hesaplaması

2014-cin-takvimi-1

2014-cin-takvimi-2

2014-cin-takvimi-3

2014-cin-takvimi-4

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yaşam ve İnsanlar